Wysyłka i zwroty

Prawo odstąpienia od umowy

  1. Kupującemu przysługuje prawo do odstąpienia od niniejszej umowy w terminie 5 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny, lecz Sprzedawca zastrzega sobie prawo do indywidualnego rozpatrywania każdej zgłoszonej sprawy.
  2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować Sprzedawcę o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia z wykorzystaniem formularza kontaktowego „Napisz do nas” zamieszczonego w zakładce „Kontakt” na stronie Systemu B2B (epartner.budinstel.pl).
  3. Oświadczenie można złożyć również za pomocą formularza odstąpienia od umowy dostępnego w Systemie B2B w zakładce „Wysyłka i zwroty”. Podpisany dokument należy załączyć jako plik do formularza kontaktowego z punktu 2 rozdziału VI. Prawo odstąpienia od umowy korzystając z opcji „Dodaj załącznik”.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zwroty towaru zarówno konsumentów jak i przedsiębiorców przyjmujemy do 14 dni od dnia wydania towaru klientowi. Towar powinien zostać zwrócony w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.

Wszelkie zwroty wraz z pisemny oświadczeniem o odstąpieniu od umowy i zwracanym towarem wysłanym na własny koszt prosimy adresować na:

Budinstel
Ul. Głęboka 11
37-200 Przeworsk
„Zwrot”

WAŻNE: W przypadku dokonania zwrotu towaru na koszt Klienta, BUDINSTEL nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Formularz zwrotu towaru można pobrać poniżej:

Pobierz PDF  |  Pobierz DOCX

Producent
Szybkie wyszukiwanie
Wpisz słowa kluczowe, aby znaleźć produkt lub przejdź poniżej do:
Wyszukiwanie rozszerzone
Twój koszyk jest pusty.
Obecnie nie ma recenzji produktów